CONTRAST, aby spełniać Twoje marzenia

2011-04-29

Pracownię Florystyczą CONTRAST tworzą ludzie pełni pasji, niespożytej energii i zamiłowania do sztuki. Każda z naszych prac ma niebanalny i oryginalny charakter ściśle dopasowany do potrzeb klientów wrażliwych na piękno.

CONTRAST Pracownia Florystyczna

Zajmujemy się kompleksową dekoracją florystyczną ślubną w skład której wchodzi sala weselna kościół, bukiet dla Panny Młodej, bukiet dla świadkowej, butonierki, kwiaty dla rodziców, samochód czy inny pojazd do ślubu. Specjalizujemy się w oryginalnych, awangardowych, nowoczesnych i tradycyjnych dekoracjach bankietów, imprez firmowych, imprez rodzinnych, uroczystości ślubnych, weselnych, studniówek i innych uroczystości. Aranżacje kwiatowe przygotowujemy według Państwa indywidualnego projektu lub według naszych pomysłów od bukietu do dużych form floralnych.

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy inspiracją dla Ciebie.

www.artflower.com.pl


CONTRAST Agencja Eventowa

Zajmujemy się kompleksowo organizacją ślubów, wesel ekskluzywnych eventów firmowych, imprez rodzinnych oraz dekoracją kościoła, sali weselnej, pleneru i oprawą Pary Młodej. Jeśli macie Państwo marzenia o idealnym ślubie czy weselu, nie wiecie jak to zrealizować, a może nie macie pomysłu na wyjątkowy ślub czy inną imprezę My jesteśmy po to aby Wam w tym pomóc. Każdy nasz pomysł jest inny i ma oryginalny charakter ściśle dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Zajmiemy się kompleksową organizacją ślubu, wesela, imprezy firmowej czy rodzinnej lub tylko częściową jej realizacją. Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do ludzi, którzy cenią sobie swój czas prywatny i zawodowy.

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy inspiracją dla Ciebie.www.contrastmarzen.pl


Aktualności

2013-06-27 08:33:32 | Komentarze: 0

Sztuka podlewania latem

Latem, gdy dni są gorące i słoneczne, jedną z najważniejszych czynności w ogrodzie jest oczywiście podlewanie. Nie jest to jednak tak łatwe zadanie jak by się mogło wydawać. W zależności od rodzaju ogrodu, a co za tym idzie posiadanych roślin, należy dobrać nie tylko odpowiedni sposób nawadniania, ale również zakupić właściwy sprzęt. Co w takim razie warto wiedzieć?

Piękny trawnik – najczęstsze problemy, sprawdzone sposoby

Wiosenne porządki w ogrodzie

Polwax na rynku nawozów

"PODARUNEK PIĘKNA" - prezent biznesowy?

Żywiec Zdrój fundatorem nowego systemu nawadniającego ogród BUW

KULTURA ORGANIZACJI – INNOWACYJNOSĆ I TRADYCJA

Najbliższe dni w przydomowym sadzie

Wpuść wiosnę do domu

Śniadanie wielkanocne w kolorach wiosny